Programy profilaktyczne Programy edukacyjne Nasze osiągnięcia Ciekawe inicjatywy Dodatkowe zajęcia w gimnazjum

Bierzemy udział...

Programy profilaktyczne

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w wielu programach profilaktycznych.

Program "Trzymaj formę!" , którego celem  jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki.

Więcej informacji o programie "Trzymaj formę!"

Program "Zdrowa Wola"

Ideą kampanii „CO WIESZ O RAKU” jest promowanie zdrowego stylu życia oraz zwiększenie świadomości zdrowotnej młodych Polaków na temat nowotworów poprzez przekazanie im niezbędnej wiedzy na temat czynników ryzyka.
Głównym celem akcji jest pokazanie młodzieży, że już w wieku gimnazjalnym może wybrać zdrowy styl życia, który zmniejszy ryzyko zachorowania w przyszłości.